Migas - Meble, Wykładziny, Dywany

Koszyk jest pusty!
Konsultant
Konsultant
Montaż podłóg i wykładzin

MONTAŻ WYKŁADZIN
kontakt 8:00-20:00
tel 601 - 440 - 891
kontakt w godzinach otwarcia
salonu sprzedaży Proszowice:
tel 12-386-12-85
montaz@migas.pl

Salony sprzedaży

SZAFLARY
cały asortyment
ul. Zakopiańska 18
tel (18) 275 51 18
szaflary@migas.pl


PROSZOWICE

brak ekspozycji meblowej

ul. Nowa 2
tel (12) 386 12 85
proszowice@migas.pl

MIECHÓW
cały asortyment

ul. Racławicka 58
tel 605 - 720 - 580

miechow@migas.pl

NOWOŚĆ ŁOŻA KONTYNENTALNE
WYPRZEDAŻ TAPICERKI
O firmie

            Firma Migas jest przedsiębiorstwem działającym na rynku polskim od 1978 roku. Jesteśmy firmą rodzinną w 100% polską - bez udziału kapitału zagranicznego. Od ponad 40 lat zajmujemy się sprzedażą detaliczną dywanów i wykładzin, a od ponad 20 lat sprzedażą mebli na terenie małopolski, głównie na Podhalu i okolicach Krakowa i Proszowic. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych zagranicznych i polskich koncernów. U nas znajdziesz produkty uznanych marek takich jak Tarkett, Agnella czy Bogfran oraz towary  tworzone przez mniejszych, głównie polskich producentów.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala naszym pracownikom fachowo doradzić w sprawach wyboru towaru, odpowiadać na kluczowe pytania.

Naszą sprzedaż opieramy na polskich i europejskich produktach, liczy się dla nas przede wszystkim jakość i zadowolenie klienta.

Przez lata w branży podłogowej wyspecjalizowaliśmy również w profesjonalnym montażu wykładzin i mamy do tego odpowiednie maszyny oraz ekipy montażowe z wieloletnim doświadczeniem i znajomością techniki kładzenia wykładzin zarówno domowych jak i obiektowych, mniejszych oraz większych metraży. Nasze wykładziny leżą w wielu miejscach w których bywacie; na przestrzeni lat na terenie Krakowa i okolic układaliśmy podłogi w setkach szkół, szpitali, przedszkoli czy innych instytucji publicznych. Montowaliśmy również podłogi w wielu znanych polskich firmach, takich jak House czy Nasza - Klasa, jak również w setkach, jeśli nie tysiącach posesji prywatnych, hotelach, domach letniskowych i wypoczynkowych, sklepach i lokalach biurowych głównie na terenie Małopolski, ale również w innych województwach, a nawet na terenie Niemiec. Montujemy szybko, sprawnie i bez niepotrzebnej zwłoki.

Posiadamy 3 lokale sprzedaży :

MIGAS MIECHÓW - 500 m2 w Miechowie przy ul. Racławickiej 58, tj główny plac targowy w Miechowie (cały asortyment), wjazd główną bramą placu targowego lub od tyłu budynku przy przystanku autobusowym.


 

MIGAS SZAFLARY - 1200 m2 w Szaflarach koło Nowego Targu przy ul. Zakopiańskiej 18 (cały asortyment razem) - centrum handlowe Zakopianka, budynek MODOM.

 

MIGAS PROSZOWICE - 300 m2 w Proszowicach przy ul. Nowej 2 (Dywany, Wykładziny,Tapety) - pomiędzy komendą policji , a miejscem odjazdu busów.

Sprawdź nas!